مدرس دوره آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

مدرس آیلتس

IELTS Tutor

با ما تماس بگیرید

info@phdielts.ir

شماره واتساپ: +۹۸-۹۳۶-۷۹۳-۳۴۷۶

آموزش آیلتس

صفحه اصلی مقالات آیلتس آموزش آیلتس

به آموزش آیلتس نیاز دارید؟ شما می توانید از طریق سایت ما با یک معلم خصوصی آیلتس آشنا شوید و تحت نظارت ایشان برای آزمون آیلتس آماده شوید. ولی اگر به دلایل مختلف می خواهید به صورت خود آموز مطالعه کنید، در این صفحه به شما منابع مختلفی معرفی می گردد که می توانید از آن ها جهت آموزش آیلتس بهره مند شوید. همچنین در ادامه توصیه هایی به شما خواد شد که به شما کمک می کند تا برای آزمون آمادگی بیشتری داشته باشید.

کتاب های آموزش آیلتس

آیا به دنبال بهترین کتاب‌های آموزش آیلتس هستید تا به بهترین روش برای آزمون آیلتس آماده شوید؟ جای دیگری سرچ نکنید. در اینجا ما 16 کتاب یا متون آموزشی آیلتس را هم برای آموزش آکادمیک و هم آموزش عمومی به شما معرفی می نماییم.

1. IELTS(Academic) 5 in 1 actual Tests eBook combo

این یکی از بهترین کتاب های الکترونیک برای آموزش آیلتس آکادمیک است. این مجموعه شامل ۵ کتاب الکترونیکی برای هر چهار بخش آیلتس آکادمیک است: لسنینگ، ریدینگ، رایتینگ Task1) و (Task2و اسپیکینگ. مهم ترین ویژگی این پک آموزشی این است که آخرین نمونه سوالات آیلتس را دارد. پاسخ‌ها نیز توسط متخصصین آیلتس ارائه شده‌است. این مجموعه شامل ۴۱ آزمون لسنینگ و ۳۵ آزمون ریدینگ با پاسخ است. کتاب اسپیکینگ دارای ۱۱۰ سوال پارت 1 و 92 سوال پارت 2 و 3 است. برای ۸۴ سوال آیلتس در task 2 رایتینگ و ۱۰۰ گزارش درtask1 رایتینگ پاسخ‌های نمونه و ایده‌ می گیرید. این مجموعه کتاب برای آمادگی در منزل ایده آل است، همچنین می تواند در محیط کلاس درس نیز مورد استفاده قرار گیرد.

2. IELTS (General) 5 in 1 Actual Tests eBook combo

مجموعه ای از ۵ کتاب الکترونیکی آموزش آیلتس جنرال است. این ترکیب دارای آخرین نمونه سوالات ‏در مورد لسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ، task1 رایتینگ و task 2 رایتینگ آیلتس جنرال است. همچنین پاسخ‌های نمونه‌ای [‏ برای اسپیکینگ و رایتینگ ]‏ توسط کارشناسان آیلتس نوشته شده‌است. مجموعه ۴۱ آزمون لسنینگ و ۲۰ آزمون ریدینگ با پاسخ دارد. در حالی که کتاب اسپیکینگ ۱۱۰ سوال پارت ۱ و ۹۲ سوال پارت ۲ و ۳ با پاسخ دارد، task 2 رایتینگ دارای ۸۴ سوال تشریحی با پاسخ است. همچنین شامل ۲۷ دسته نامه برایtask1 رایتینگ است. هر دسته شامل یک نامه رسمی، نیمه رسمی و غیر رسمی خواهد بود. این کتاب برای آمادگی آیلتس در خانه ایده‌آل است اما می‌تواند در محیط کلاس درس نیز مورد استفاده قرار گیرد.

3. The Official Cambridge Guide to IELTS

"راهنمای رسمی کمبریج برای آیلتس" یک راهنمای قطعی برای آزمون آیلتس است زیرا توسط کمبریج تولید شده است. این راهنما تمام 4 بخش‌ آیلتس (‏رایتینگ، ریدینگ، اسپیکینگ، و لسنینگ) ‏را پوشش می‌دهد تا به شما دستورالعمل‌های قدم به قدم و مفید ارائه دهد. نکات و راه حل هایی برای توسعه مهارت‌ها و استراتژی روز آزمون می دهد. این کتاب ۱۰ آزمون عملی هم برای آموزش آیلتس آکادمیک و هم برای آیلتس جنرال دارد. برای آمادگی کامل در آیلتس، " The Official Cambridge Guide to IELTS " را انتخاب کنید. ما آن را برای زبان آموزان آیلتس که قصد دارند در آزمون آیلتس نمره ۶ یا بالاتر بگیرند، توصیه می‌کنیم.

4. Cambridge IELTS 10-11-12-13

این کتاب ها آخرین ویرایش از آزمون‌های عملی کمبریج برای دوره های آیلتس هستند. این ویرایش ها دارای چهار آزمون آیلتس است که تمرین عالی برای آزمون ارائه می‌دهند. کتاب زبان آموزان اجازه می‌دهد تا خود را با آیلتس آشنا کنید و آموزش آیلتس را با استفاده از آزمون‌های معتبر تمرین کنند.

5. English Collocations in use

اگر می خواهید به طریقی صحبت کنید که انگار زبان مادری شما انگلیسی بوده است، می بایست این کتاب را مطالعه کنید. آموزش های درون این کتاب به شما کمک می کند تا مهارت های گفتاری و نوشتاری خود را در آزمون آیلتس ارتقا دهید. این کتاب دارای 60 مبحث در موضوعات مختلف است. هر مبحث شامل یک بخش تئوی و یک بخش عملی است و مجموع مباحث بیش از 1500 کالوکیشن را شامل می شود. این کتاب برای آموزش آیلتس در سطح متوسط و بالا ایده‌آل است.

6. English Vocabulary in use

این مجموعه کتاب به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های مرجع واژگان و تمرین از سطح مبتدی تا پیشرفته شناخته می‌شود و بهترین انتخاب برای زبان آموزان آیلتس است که می‌خواهند مهارت‌های واژگانی خود را تقویت کنند. ویژگی‌های اصلی این کتاب عبارتند از:

  • واژگان در صفحات سمت چپ با مجموعه‌ای از فعالیت‌های نوآورانه و تکمیلی در صفحه بعد توضیح داده می‌شوند.
  • ۱۰۰ مبحث دارد که تقریبا ۳۰۰۰ واژه را پوشش می‌دهد.
  • به زبان آموزان این فرصت را می‌دهد تا واژگان موجود را تثبیت و گسترش دهند.

این کتاب برای هر کسی که تمایل شدیدی برای گرفتن بند اسکور 6.5 یا بالاتر در آزمون آیلتس دارد، مناسب است.

7. New Insight into IELTS

این کتاب آموزش جامعی را برای آیلتس ارائه می‌دهد. با بررسی تمام جزییات آزمون آیلتس، و با نگاه دقیق به هر نوع سوال، این دوره به تدریج تمام مهارت‌ها، زبان و تکنیک‌های آزمون، که زبان آموزان آیلتس نیاز دارند را آموزش می دهد. این کتاب شامل مقدمه‌ای مفصل در مورد آزمون و یک کلید پاسخ کامل است و یکی از بهترین کتاب‌های آیلتس برای استفاده در کلاس درس یا برای مطالعه شخصی است. این مطالب برای زبان آموزانی در نظر گرفته شده‌است که سطح فعلی آن‌ها در حدود بند (نمره) 6 است و برای آموزش هر دو آزمون آکادمیک و جنرال آیلتس مناسب است.

8.Barron's IELTS Practice Exams

بارونز یکی از بهترین کتاب ها برای آموزش آیلتس است و انتخاب شماره یک تعداد زیادی از زبان آموزان است. این نسخه دوم به روز شده با دو سی‌دی صوتی، آزمون دهندگان را برای موفقیت در آیلتس آماده می‌کند، یک آزمون صلاحیت (توانمندی) انگلیسی است که توسط کالج‌ها، دانشگاه‌ها و آژانس‌های دولتی پیشرو در ایالات‌متحده، کانادا، بریتانیا، ایرلند، استرالیا، نیوزیلند و آفریقای جنوبی به رسمیت شناخته می‌شود.

مقالات مربوط به آیلتس